23 отзыва
+380994009080
+380734009080
+380683009080
InSchool Інтернет-магазин
Корзина

Англійська мова 9 клас. Підручник "English - 9". Карпюк О.

Англійська мова 9 клас. Підручник "English - 9". Карпюк О., фото 2
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Підручник "English - 9" для 9-го класу

Автор: Карпюк О.

Підручник “English 9” завершує серію навчальних видань для основної школи, створену автором на основі Концепції  формування учнівської здатності до міжкультурного спілкування.

Тематика розділів та уроків підручника співпадає з програмовими вимогами щодо інтегрованих змістових ліній, сфер та тематики спілкування, а також відповідають потребам і інтересам сучасних дев’ятикласників . Матеріал підручника сприяє формуванню ключових компетенцій, передбачених Новою програмою. Запропоновані у підручнику комунікативні ситуації та завдання дозволяють забезпечити  як загальний розвиток учнів, так  і подальший розвиток їх умінь зорового сприйняття та сприйняття на слух, а також усного і писемного продукування. Підручник передбачає знайомство з  багатим лексичним матеріалом та його активізацію в усному і писемному мовленні. Граматична компетенція формується за допомогою завдань відповідних структурних підрозділів підручника, а також  підтримується граматичним довідником, що міститься наприкінці підручника. Видання містить рубрику “Language Diary” з метою поповнення матеріалом для особистого портфоліо, що дозволяє учням слідкувати за власним навчальним прогресом.

Підручник супроводжується безкоштовною інтерактивною програмою, яка забезпечить учня додатковою практикою англомовного навчання під час самостійної роботи. Цьому сприятимуть відповідні завдання з рубрик програми: Grammar Quizzes, Vocabulary Trainer, English in Practice, Dictations.

  Складовими компонентами НМК є:

  • підручник + інтерактивна програма-тренажер;
  • аудіододаток до підручника (завантажити безкоштовно);
  • робочий зошит;
  • збірник контрольних робіт + аудіододаток ;
  • зошит з граматики;
  • книга для читання;
  • методичний посібник для вчителя.

978-617-609-082-3 

Основные
Производитель  Лібра Терра
ВидПідручник
ТематикаШколярам, абітурієнтам
Учебный периодСередня школа (5-9 клас)
Язык изданияАнглійська
Вид переплетатвердий
Количество страниц288.0
ISBN978-617-609-082-3
Дополнительные характеристики
ВидавництвоЛібра Тера
Тип товаруПідручник
  • Цена: 140 грн.